Vytisknout

O nás

Proč propagujeme a prodáváme tenisové vybavení Nike? Protože Nike představuje absolutní špičku v oblasti tenisového oblečení a obuvi – jména jako Federer, Nadal, Sharapova, Williams a mnoho dalších mluví za vše. Tenis nás baví a chceme, aby bavil i Vás a protože perfektní obuv a oblečení je základem dobrého pocitu a radosti ze hry, nabízíme Vám ověřené produkty světové značky Nike.

Mise

Nabízet a dodávat kvalitní tenisové oblečení a obuv Nike za nízkou cenu a v krátkém čase a prací našeho týmu nadšených lidí uspokojit náročné požadavky internetových zákazníků.

Vize

Naší vizí je stát se respektovaným a vyhledávaným partnerem zákazníků pro výběr a spolehlivou dodávku tenisové obuvi a tenisového oblečení.

O společnosti Sport Towers Prague

Ntenis.cz je obchodem a e-shopem nabízejícím tenisové oblečení a tenisovou obuv značky Nike. Náš e-shop ntenis.cz patří pod společnost Sport Towers Prague, která vznikla v roce 2001, nejdříve jako Damm Sport Agency, později jako in Sports Prague. Polem působnosti společnosti Sport Towers Prague je především sportovní marketing, přičemž mezi hlavní aktivity patří pořádání mezinárodního tenisového turnaje Prague Open, který se od roku 2001 střídavě konal pod hlavičkou mezinárodních federací WTA, ATP nebo ITF. Na turnaji se představila řada tenisových hvězd, jako např. Tomáš Berdych, Petra Kvitová, Victoria Azarenka nebo nastupující hvězda světového tenisu Grigor Dimitrov. Další legendy bílého sportu se pak účastnily v rámci doprovodných exhibicí – Martina Hingis, Martina Navrátilová, Goran Ivaniševič, Pat Cash, Richard Krajicek a další. Mezi další aktivity společnosti patří smluvní zastupování sportovců jako jsou úspěšná tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy a nadějná juniorka Markéta Vondroušová (hrající v Nike).

facebook